Hedef %20 BüyümekOrdu'nun önde gelengruplarından Poyraz Poyraz Grup il ekonomisine ve istihdamına sağladığı katkıyı artırmayı, büyümesini ulusal düzeyde sürdürmeyi planlıyor.

Poyraz Poyraz Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa POYRAZ, "Dört önemli sektörde büyüme ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Poyraz Poyraz Fındık, Poyraz Petrol, PP Yalıtım A.Ş. (Poytherm) ve Poyraz Rezervasyon Otelcilik şirketleriyle 4 sektörde faaliyet gösterdiklerini belirten Mustafa POYRAZ, grubun bugünü ve geleceği konusunda şu bilgileri verdi:

"Fındık sanayi, akaryakıt, ısı yalıtım ve turizm sektörlerinde Ordu iline ve ülke ekonomisine değer katmaya devam ediyoruz. 2011 yılında son teknolojiyle üretime başlayan ve Karadenizin en büyüm yalıtım fabrikası olan PP Yalıtım A.Ş. Poytherm markasıyla ısı yalıtım sektöründe faaliyet gösteriyor. Bu sektörde Poytherm ile pazarın gücü markası olmayı hedefliyoruz. Yaklaşık 600 bin metreküp ısı yalıtım levhası üretim kapasitemiz ve 70 çalışanımız var. Bölgenin yanı sıra Gürcistan pazarınada hitap ediyoruz."

Mevcut binaların %80'ine yakın bölümünde hala manyolama bulunmadığına dikkat çeken Mustafa POYRAZ, "Türkiye'de büyük bir potansiyel var. Avrupa'nın hacim açısından en büyük pazarı bizdedir. Ekonomideki büyüme ve konut ihtiyacının artmasına paralel olarak yalıtım pazarıda genişlemeye devam edecek" diye konuştu.

Poytherm olarak sektörün potansiyelini yakalayacaklarını ve bu amaçla yatırımlara decam edeceklerini belirten mustafa POYRAZ, "2016 yılında hedefimizi, kapasitemizi ve ciromuzu yüzde 20 artırmaktır" dedi.

Haber Kaynak : POSTA GAZETESİ


< Tüm Haberler

Sosyal Medyada Bizi İzleyin

Bizleri sosyal medyada da takip edebilirsiniz.

E-Bülten Kayıt

Güncel haberlerimizi takip etmek ister misiniz?

Poytherm Isı Yalıtım Sistemleri

Danışma Hattı

Yukarı Çık